News

News zdjęcie id 701

I kolejka XIV Edycja Halowej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Raczki

15.11.2018

CDN Stoki w bardzo okrojonym składzie podjął GROM Bakałarzewo. Wprawdzie w tym meczu obie bramki zdobyli zawodnicy z Bakałarzewa, to zespoły podzieliły sie punktami. Już w pierwszej połowie najpierw samobójcze trafienie zawodnika z Bakałarzewa a następnie trafienie Kamińskiego Jakuba ustaliło wynik spotkania.

WKS - SPARTA okazał się najsłabszym meczem pierwszej kolejki. Piłkarze WKSu bardziej obyci z tą halą w pierwszej połowie dwukrotnie pokonali bramkarza przeciwnika, jednakże po zmianie stron głównie przez indywidualizm już się to nie udało. Sparta w pierwszym swoim występie zaprezentowała się najsłabiej ze wszystkich zespołów.

Prawdziwym szlagierem był pojedynek Rospudy Filipów z Juniorzy Augustów. Oba zespoły zagrały świetnie i chociaż wynik na to nie wskazuje, mecz był wyrównany. Zawodnikom z Augustowa brakło jedynie skuteczności, którą tego dnia dysponował Przmielewski Mateusz autor 3 trafień dla Rospudy. Jeżeli te zespoły utrzymają dyspozycję z tego dnia, z pewnością zajmą wysokie miejsca w tej edycji.

Jaćwing bez Dorochowicza nie grał z takim polotem jak w poprzedniej edycji ale warto też zauważyć, że Grab Grabowo to nie ten sam zespół. Mecz był dynamiczny i dobrze się go oglądało. Zawodnicy Jaćwingów wygrali to spotkanie 4:2 a najlepszym zawodnikiem tego zespołu był Daniel Łukowski. Grab natomiast pokazał, że w tym roku napewno nie będzie tylko dostarczycielem punktów.

Komplet wyników 1 kolejki:

GROM - CDN - 1:1 (1:0) - Kamiński - sam.

WKS- SPARTA - 2:0 (2:0) - Szyłak K., Kosak

ROSPUDA - JUNIORZY - 4:0 - Przemielewski x3, Fajkowski

JAĆWING - GRAB - 4:2 (1:0) - Łukowski, Żukowski x2, Pretko - Wysocki M., Wysocki K.