News

News zdjęcie id 544

XIII Edycja Halowej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Raczki

04.01.2018

Początek spotkania Grabu z Albatrosem mógł zaskoczyć, gdyż to zawodnicy z Grabowa wyszli na prowadzenie po bramce Wysockiego Macieja. Taki wynik utrzymał się do momentu aż Michał Gieniul indywidualnym rajdem doprowadził do remisu, a gdy Jankowski potężnym strzałem pokonał po raz drugi bramkarza Grabowa, wszystko wróciło do normy. Do przerwy 4:1, ostatecznie wygrana 7:1 Albatrosu i 3 bramki Jankowskiego.

Już w pierwszej połowie Jaćwing wypunktował WKS, który zagrał bez zawodników rezerwowych. W drugiej części spotkania, gdy na bramkę stanął Adam Kosak, padło już mniej bramek. "Wisienką na torcie" była bramka "kogucikiem" Dorochowicza, który zaliczył 3 trafienia i nie pozwolił zmniejszyć dystansu nad goniącymi go rywalami w klasyfikacji o tytuł króla strzelców.

Wysoko poprzeczkę postawiła Kamionka w meczu z liderem - Polonia Futsal. Naprawdę bardzo dobra gra zarówno jednego jak i drugiego zespołu mogła się podobać kibocom. Tuż przed końcem pierwszej części spotkania Paweł Kalwajtys wyprowadził Polonię na prowadzenie. W drugiej części spotkania przed szansą na podwyższenie wyniku z rzutu karnego stanął Jarząbski, ale jego strzał obronił "debiutujący" w bramce Kamionki - Paweł Jeleniewicz. Kamionka grając 2 minuty w osłabieniu (czerwona kartka Górskiego Mateusza) miała 2 doskonałe sytuacje do wyrównania, jednakże po chwili zrehabilitował się Jarząbski pewnie posyłając piłkę do siatki rywala. Polonia dzięki temu zwycięstwu, zapewniła sobie drobny komfort w ostanim meczu z Jaćwingiem (Polonii wystarczy remis aby wygrać turniej).

CDN wprawdzie w osłabionym składzie ale nie miał problemów z pokonaniem Korony. Pierwsza połowa zagrana przedewszystkim skutecznie i zasłużone prowadzenie 4:1. Druga częśc meczu nieco chaotyczna zakończona remisem 1:1 i przepięknej urody bramką Kamila Glinieckiego.

Wyniki 6 kolejki:

Albatros - Grab - 7:2 (4:1) - Miłun, Jankowski x3, Ostaszewski, Gieniul, samobójcza - Tylman W., Wysocki

WKS - Jaćwing - 1:7 (0:5) - Szyłak K. - Milanowski, Łukowski x2, Dorochowicz x3, Macianis

Polonia - Kamionka - 2:0 (1:0) - Jarząbski, Kalwajtys

Korona - CDN - 2:5 (1:4) - Gliniecki, Stankiewicz - Górski M., Olszewski x3, Koncewicz