News

News zdjęcie id 525

XIII Edycja Halowej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Raczki

30.11.2017

Pierwszym zwycięstwem Kamionki z Grabem rozpoczęła sie 2 kolejka tej edycji. Ogólnie cała kolejka była dość wyrównana (3 mecze zakończyły sie remisami) tym samym nie zmieniła się tabela po 2 kolejce. Wynik do przerwy w tym meczu także był remisowy, jednakże o zwycięstwie Kamionki zadecydowała lepsza skuteczność w drugiej części meczu (zawodnicy z Grabowa mieli 3 przedłużone rzuty karne, ale wykorzystali tylko 1). Gratulujemy pierwszych punktów zawodnikom z Kamionki na parkiecie w Raczkach.

Do przerwy także prowadził CDN z Jaćwingiem. Ten pojedynek był najdynamiczniejszym spotkaniem kolejki, co jednoznacznie brawami nagradzali zgromadzeni kibice na hali. Ponownie w Jaćwingu błyszczał formą lider klasyfikacji strzelców Dawid Dorochowicz, który w tym meczu zaliczył 2 trafienia. Biorąc pod uwagę ten mecz oraz pojedynek Polonii z Albatrosem, można odnieść wrażenie że to pomiędzy tymi 4 zespołami rozegra się walka o podium.

W pierwszej połowie potężnym strzałem na prowadzenie Polonię wyprowadził Krystian Adamejt. W drużynie Albatrosu w pierwszej części zabrakło dynamiki, tym samym ta część była dość spokojna. Druga część już znacznie w szybszym tempie, i bramka dająca remis Albatrosom Damiana Ostaszewskiego na 15 sekund przed końcem spotkania.

Kolejkę zakończyło spotkanie WKS z Koroną. Zupełnie inaczej zaprezentowała sie Korona, natomiast w WKSie brakło Adama Kosaka i to było widać. Do przwerwy prowadzenie Korony 3:1, ale w drugiej połowie zabrakło tym zawodnikom koncentracji i ostatecznie mecz zakończył się remisem 4:4. Przebudził sie także Paweł Żukowski strzelając 2 bramki.

Wyniki 2 kolejki:

Grab - Kamionka - 2:4 (1:1) - Wysocki, Tylman M. - Jeleniewicz, Jackiewicz, Górski, Saczewski

CDN - Jaćwing - 2:2 (2:1) - Rytelewski, Koncewicz - Dorochowicz x2

Polonia - Albatros - 1:1 (1:0) - Adamejt - Ostaszewski

WKS - Korona - 4:4 (1:3) - Uździło, Szyłak K., Stankieiwicz, samobójcza - Gliniecki, Żukowski M., Żukowski P. x2