Logo Serwis informacyjny Urzędu Gminy Raczki

Składy:

GROM BAKAŁARZEWO:

Krankowski Daniel, Saczewski Michał, Nowak Marcin, Gorlo Paweł, Górski Mateusz, Jackiewicz Wojciech, Plaga Tomasz, Jeleniewicz Paweł, Kamiński Piotr, Kamiński Jakub, Barszczewski Krzysztof, Syper Damian, Ułanowicz Krystian, Matelak Jakub.

CSN STOKI:

Piekarski Zdzisław, Piekarski Robert, Górski Mirosław, Górski Radosław, Górski Marcin, Świacki Jacek, Krukliński Karol, Olszewski Bartosz, Szczecina Kamil, Sienkiewicz Dariusz, Koncewicz Adam, Górski Grzegorz, Górski Tymon.

WKS WIERCIOCHY:

Kosak Adam, Uździło Adam, Nalewajko Daniel, Szyłak Filip, Szyłak Kacper, Tutak Karol, Stankiewicz Marek, Wysocki Patryk, Naruszewicz Jan, Walendzewicz Krzysztof, Krzykwa Michał.

SPARTA CIMOCHY:

Wawrzyn Michał, Falkowski Rafał, Jaworowski Alan, Dąbrowski Rafał, Zabłocki Albert, Filipowicz Mariusz, Kłoczko Szymon, Żukowski Andrzej, Kłoczko Dawid, Życzewski Paweł, Gajda Patryk, Kłoczko Mariusz.

ROSPUDA FILIPÓW:

Żukowski Michał, Żegaczewski Piotr, Kukowski Daniel, Trzasko Piotr, Przemielewski Mateusz, Adamejt Krystian, Ołowniuk Łukasz, Brzozowski Radosław, Żegaczewski Paweł, Żegaczewski Wojciech, Fajkowski Paweł, Jurewicz Kamil, Babkowski Tomasz, Truchan Konrad, Wasilewski Paweł, Jurewicz Adrian.

JUNIORZY AUGUSTÓW:

Jakimowicz Mieczysław, Bućko Łukasz, Wysocki Adam, Dzieniszewski Marek, Lewkiewicz Łukasz, Skalski Damian, Sobolewski Piotr, Pakulski Robert, Cekała Romek, Widera Karol, Korzeniecki Michał, Stankowski Artur, Kulik Jurek.

JAĆWING SUWAŁKI:

Milanowski Maksymilian, Bissak Maciej, Łukowski Daniel, Żukowski Karol, Łoboda Paweł, Łowczyński Marcin, Pretko Przemysław, Macianis Piotr, Dorochowicz Dawid, Olkowski Piotr, Pachała Radosław, Mandygraf Patryk, Domoracki Mariusz, Knoch Mateusz.

GRAB GRABOWO:

Chmielewski Zdzisław, Chmielewski Paweł, Chmielewski Michał, Wysocki Maciej, Wysocki Karol, Tylman Adam, Tylman Michał, Tylman Waldemar, Drejer Zbigniew, Karbowski Dawid, Karbowski Artur, Kotarski Marcin, Borkowski Adam, Borkowski Daniel, Borkowski Stanisław, Karbowski Adrian.

ALBATROS RACZKI:

Kareło Piotr, Miłun Dawid, Dąbrowski Lech, Jankowski Sebastian, Szypulski Rafał, Nalbach Jan, Gieniul Michał, Parafinowicz Dawid, Olsztyn Łukasz, Nalbach Kuba, Gwaj Piotr, Pilichowski Filip, Aneszko Kuba, Nalbach Maciej, Siłkowski Błażej, Nalbach Wojciech, Jurgielewicz Marcin, Sienkiewicz Szymon.

 

 

Wójt gminy zaprasza

Przyjęcia interesantów:

Czwartek 10:00 - 15:00

Urząd Gminy Raczki

Plac Kościuszki 14
16-420 Raczki
tel.: 87 568 59 25
fax: 87 568 64 10
e-mail: ug@raczki.pl

godz. pracy Urzędu:

pon. - pt - 7:30 - 15:30

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

grudzień 2018
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.