Logo Serwis informacyjny Urzędu Gminy Raczki

Program Rybactwo i Morze

NAZWA ZADANIA: „Propagowanie dobrostanu społecznego na obszarze Gminy Raczki poprzez organizację miejsc aktywnego wypoczynku oraz promocję lokalnego dziedzictwa kulturowego

Priorytet 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym „Rybactwo i Morze”

Przedsięwzięcie 1.2.2. Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego rybołówstwa i akwakultury.

Celem głównym projektu jest rozwój infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej przeznaczonej na użytek publiczny w Gminie Raczki. Przedsięwzięcie zostało podzielone na dwa etapy: budowa 6 placów zabaw i siłowni zewnętrznej w miejscowościach: Raczki, Józefowo, Chodźki, Wierciochy, Lipowo, Sidory oraz wykonanie systemu wystawienniczego, stworzenie strony internetowej i grafiki (6 szt.), wykonanie aplikacji mobilnej, opracowanie, skład i wydruk wydawnictwa promującego historię Raczek z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

W związku z tym powstanie inwestycja zrealizowana na bazie dziedzictwa obszaru LSR, co niewątpliwie przyczyni się do propagowania dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury. Cel projektu wpisuje się w cele LSR. Cel ogólny: Zwiększenie udziału społeczności lokalnej w realizacji zrównoważonego rozwoju obszaru Pojezierza Suwalsko-Augustowskiego. Cel szczegółowy: Poprawa jakości życia na obszarze Pojezierza Suwalsko-Augustowskiego.

Informacja o podpisaniu umowy:

http://www.raczki.pl/news,562,informacja.html

nformacje dot. zamówienia publicznego:

Ogłoszenie o zamówieniu

Zbiorcze zestawienie ofert

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

W dniu 21.08.2018 r. sporządzono protokół odbioru końcowego robót budowlanych wykonanych przez APIS POLSKA Sp. z o.o. w ramach realizowanej operacji pn.; ,,Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego rybołówstwa i akwakultury” w zakresie Priorytetu 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, działania 4.2 „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność”.

W wyniku realizacji I etapu operacji zrealizowano następujące zadania: budowa placu zabaw wraz z siłownią zewnętrzną w miejscowości Raczki oraz 5 pozostałych placów zabaw w miejscowościach: Józefowo, Chodźki, Wierciochy, Lipowo, Sidory. W ramach dofinansowania na potrzeby przedmiotowego projektu wykonano dokumentację techniczną wraz z kosztorysami.

Koszt całkowity realizacji I etapu operacji: 305 824,14 zł

 

Wójt gminy zaprasza

Przyjęcia interesantów:

Czwartek 10:00 - 15:00

Urząd Gminy Raczki

Plac Kościuszki 14
16-420 Raczki
tel.: 87 568 59 25
fax: 87 568 64 10
e-mail: ug@raczki.pl

godz. pracy Urzędu:

pon. - pt - 7:30 - 15:30

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

styczeń 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.